Hliníková pergola POLLARD

Užite si pohodové posedenie na svojej terase za akéhokoľvek počasia vďaka hliníkovej pergole série Pollard. Tie vyrábame iba z odolných materiálov. Konštrukciu tvorí hliník, ktorý prešiel špeciálnou úpravou povrchu. Pri ňom vzniká ochranná vrstva z oxidu hliníka. Tá zabraňuje ďalšiemu korodovaniu.

Zastrešenie hliníkovej pergoly je z vyrobené z moderného polykarbonátu, ktorý sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči vonkajším vplyvom. Súčasťou je účinný UV filter. Ten chráni pred škodlivými lúčmi, a tak si môžete vychutnať posedenie naozaj dlho bez obmedzenia. Polykarbonát je materiál, ktorý prirodzene odpudzuje špinu, machy i plesne. Aj vďaka tomu pergola séria Pollard od vás nevyžaduje žiadnu starostlivosť.

Cenová ponuka

Špecifikácia

Rozmery

Šírka: 200 - 700 cm
Hĺbka: 250 – 600 cm

Farba

Základné farby konštrukcie sú antracitová, biela a hnedá. Môžete si ale vybrať aj inú farbu konštrukcie pergoly za príplatok, a to 15% z ceny.

Výplň 

K zastrešenie pergoly využívame polykarbonátu. Tento moderný materiál vyniká svojimi mechanickými vlastnosťami a dlhou životnosťou.

Tienenie 

Produkt je možné obohatiť o tienenia v podobe roliet a žalúzií. Zároveň je možné ku konštrukcii pridať bočné sklenené steny.