Hliníková pergola POLLUX

Hliníkové pergoly na vašej záhrade vytvorí útulný kút vhodný na každodenné odpočinok či posedenie s priateľmi, a to od jari do jesene. Séria POLLUX sa vyznačuje dlhou životnosťou, a to predovšetkým vďaka kvalite použitých materiálov. Povrch konštrukcia z hliníka bol ošetrený pri procese eloxovanie, ktorý chráni stavbu pred koróziou. Podľa vašich požiadaviek vám vytvoríme variantu úplne na mieru. Rozmery, farebný odtieň i celkové prevedenie je úplne variabilné.

Ako strešnú krytinu sme zvolili pre pergoly série POLLUX bezpečnostné sklo. To sa vyznačuje veľkou odolnosťou voči nárazom a ranám, zvládne aj príval krúp. V prípade, že dôjde predsa len k jeho poškodeniu, netvorí nebezpečné ostré tvary, o ktoré sa ľahko môže dieťa či dospelý porezať, ale láme sa v úlomkoch s hladkými hranami. V ponuke je sklo v čírom, mliečnom či dymovom prevedení.

Cenová ponuka

Špecifikácia

Rozmery

Dĺžka: 200 cm - 600 cm
Hĺbka: 250 cm - 700 cm

Farba

Štandardná farba hliníkovej konštrukcie je antracit, biela alebo hnedá. Odtieň si ale môžete tiež vybrať podľa vzorkovníka RAL za príplatok + 15%.

Výplň 

Bezpečnostné sklo vyniká svojou odolnosťou voči nepriaznivému počasiu a nárazom. Na výber v číre, mliečne a dymové variante.

Tienenie

Konštrukciu je možné obohatiť o tienenia v podobe roliet či žalúzií. K pergole je možné pridať sklenené výplne a vytvoriť zimnú záhradu.