Prístrešky PJR

Originálne japonská hliníková pergola s tienením séria PJR je skvelá aj ako altánok. Vďaka tomu, že nevyžaduje kotvenie do stavby, môžete ju postaviť na akomkoľvek mieste. V ponuke máme k dispozícii pergoly rôznych rozmerov, najčastejšie s dvoma a tromi nosnými stĺpmi. Tie najpredávanejšie typy sú skladom a ihneď k odberu. Pergola PJR prešla náročnou certifikáciou TÜV SÜD. Získavate tak záruku v dlhej životnosti a stala vzhľadu.

Konštrukcia pergoly je z tvz. eloxovaného hliníka, ktorý prešiel úpravou povrchu, pri ktorej vznikla ochranná vrstva oxidu hliníka. Tá odolá náročným podmienkam a zabraňuje korózii materiálu. Plesne ani machy nemajú šancu. Hliníkovou dizajnovú pergolu série PJR vám dodáme bez montáže, alebo s montážou na kľúč pocelé ČR aj slovenský. Montáž vykonávame podľa situácie dvoma spôsobmi, a to priamym betónovaním alebo použitím betónových prírub. Tie kotvíme na chemické kotva v už vopred pripravenom základu.

Cenová ponuka

Špecifikácia

Farba

Vyberte si zo širokej ponuky farieb vzorkovníka RAL. 

Výplň

Strešná krytina je vytvorená z plného lexanu, ktoré 100% chránia proti UVA žiareniu a vďaka 75% podielu zložky IR odolá UVB. Napriek tomu má materiál vysokú priepustnosť svetla. Vďaka tienenie si môžete kedykoľvek intenzitu svetla upraviť. Akrylátové sklo je veľmi odolné a pevné a nedochádza na ňom ku kondenzácii vody. Aj vďaka kvalitnému zastrešenie zvláda pergola zaťaženie od 60 až po 150 kg / m². Hliníkové pergoly zvládajú aj silné vetry rýchlosti víchrice aj orkánu.